zvláštní poděkování
Quantcom.cz

Hard Rock Cafe celé léto v duhových barvách

Hard Rock Cafe v duhových barvách

autor: archiv   

zvětšit obrázek

Společnost Hard Rock Cafe, která dlouhodobě podporuje komunitu LGBTQIA+, se celé léto řídí heslem Love Out Loud! Do konce srpna bude na menu speciální Pride Sunrise koktejl, Pride merch a chystají se i koncerty. Navíc úzce spolupracují s nevládní neziskovou organizací Prague Pride, z každého prodaného Pride merche a koktejlu jde deset procent právě této organizaci.

V Rock Shopu na pražském Malém náměstí bude až do konce srpna v prodeji kolekce Pride merche, která zahrnuje tričko, pin a termohrnek. Barmani hostům namíchají speciální Pride Sunrise koktejl s vrstvou jahodového a mangového pyré, limetkové šťávy, ananasového a pomerančového džusu, završený Teremana Blanco Tequilou a Blue Curacao.
Začátkem srpna na stagi HRC zazní i živá hudba. 8. srpna je připravený koncert pop-rockové kapely So Fine v čele s britským zpěvákem Gedem Maloney. Skupina má v repertoáru to nejlepší z anglo-americké hudby od šedesátých let až po současnost, ale také vlastní autorské skladby. Ten den také zahraje DJ. Stejně tak v další dny, 9. a 10. srpna. Vstup na všechny koncerty je zdarma.
V rámci festivalu Prague Pride, který potrvá od 5. do 11. srpna, navíc 10. srpna budou mít na Václavském náměstí vlastní stánek s charitativním Pride merchem.

15.7.2024 11:07:28 Redakce | rubrika - Zveme ...